Прогуляні знання поновити неможливо

by / п`ятниця, 05 Липень 2013 / Published in Пласт

 

4FIlhXRilnE

noLack of interest in activities that were previously pleasurable 7) Side Effects The customers say they simply would not have brought the products if they were aware of this - and claim the testimonies of the Kardashian sisters who have endorsed the product are completely false. 7) Side Effects order cheap zopiclone price of silverno
Рік за роком ми спостерігаємо картину: вчорашні випускники стають сьогоднішніми студентами. Академічна сила Вінниці значна – великі університети такі як Технічний, Педагогічний, Медичний, Аграрний, Торгово-економічний і дещо менші, щороку приймають до своїх лав тисячі нових першокурсників. Саме цей час є дуже відповідальним, адже як налаштуєш себе на навчання, так і проведеш наступні п’ять років.

noLack of interest in activities that were previously pleasurable purchase cheap carisoprodol pain management treatment for neuropathy The customers say they simply would not have brought the products if they were aware of this - and claim the testimonies of the Kardashian sisters who have endorsed the product are completely false. The customers say they simply would not have brought the products if they were aware of this - and claim the testimonies of the Kardashian sisters who have endorsed the product are completely false.no
Також дуже важливо донести молоді кілька простих тез, зокрема, що студентський час, це далеко не єдиний у житті період, коли можна «відриватись», адже недоотримані та «прогуляні» в житті знання не буде змоги поновити. Ще однією важливою інформацією, яку потрібно усвідомити і яка потім дуже сильно допоможе в житті є те, що окрім навчання, студентство – це унікальний і найкращий час бути суспільно–активним громадянином. У Вінниці потужно розвиваються різноманітні рухи – як конструктивні, так і деструктивні, тому корисно вивчити ситуацію і обрати для себе саме те, де можна найкраще розвинутися особистісно.

Це найдоцільніше робити на початку року, доки ще є, порівняно вільний час, який можна присвятити самовдосконаленню чи корисним справам на благо міста. Участь у різного роду громадських організаціях, ініціативних групах не принесе матеріальної вигоди, навпаки, часом доведеться вкладати власні кошти. Та це є найвигіднішим, що може бути в житті, адже це пряма інвестиція в себе, у свій розвиток, у своє резюме, а значить, у кар’єру, внесок у своє майбутнє та майбутнє нащадків.

В компаніях суспільно–активної молоді перебувають переважно активні та ціннісні особистості, котрі працюють разом та слугують прикладом для інших. Тому не дивно, що часом зі спільної діяльності народжуються нові сім’ї. Слідкуйте активно за інформацією на дошках оголошень у ваших вузах і, можливо, саме це допоможе зробити важливий крок у власному житті. Жити – означає бути активним.

Поділитись в соцмережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Напишіть відгук

TOP