Встигайте все та завжди

by / п`ятниця, 05 Липень 2013 / Published in Особистісне зростання

Темп життя в Україні пришвидшується з кожним днем. Якщо в повсякденному сучасному житті особистість хоче бути продуктивною, то їй конче необхідно опанувати навички управління часом, так званого тайм-менеджменту.

Це те вміння, котре допоможе завжди лишатися в тонусі, вміти модерувати кілька глобальних задач в одному періоді часу. Для освоєння цієї хитрої науки можна читати дуже багато літератури та проходити спеціалізовані тренінги. Наприкінці кожна людина має для себе скласти свій особистий список правил, який би найкраще допомагав саме їй. Проте якщо нема часу чи відсутні

кошти на профільне навчання, в Інтернеті є купа безкоштовних семінарів. А більшості людей стати продуктивнішими допоможуть кілька порад. Викиньте зі свого життя телевізор та радіо. Дуже багато молоді зараз все частіше і частіше відмовляються від перегляду ефірного телебачення, взагалі не маючи вдома панелі телевізора. Час, що звільнився, заповніть корисними речами – читайте книги, дивіться фільми. Якщо є потреба в музиці – придбайте плеєр та слухайте саме ту музику, яка вам до вподоби. Зокрема, можете підписатися на цікаві подкасти.  В дорозі найкраще – це електронна або аудіокнига.

Інтернет та інформаційні технології загалом,  все більше і більше проникають в повсякденне життя пересічного українця. Інтернет вимагає часу на освоєння, також він має як позитивні, так і негативні сторони. Тому потрібно знати найпростіші правила інтернет-гігієни. Зокрема:

Перевіряйте електронну пошту не частіше 3 разів на день, і в жодному разі не робіть це перед сном чи перед споживанням їжі – є небезпека що ви, швидше за все, заснете пізніше чи відкладете свій обід на невизначений строк. Утримуйтеся від частого переглядання соціальних мереж (виняток, ваша професійна діяльність тісно зав’язана на них).

Визначіть сайти – таймвейстери і пообіцяйте собі на них не заходити.

Майте звичку фіксувати всі свої справи в записник. Можете користуватися безкоштовними програмами, котрі інтегруються в ваш комп’ютер, смартфон та планшет, синхронізуються на льоту і в потрібний час вас повідомлять про подію, що наближається.

Ставте собі найкоротші терміни виконання робіт (дедлайни).

Навчіться говорити “ні” на прохання до вас. Ви маєте поважати і себе, і свій час, і оточуючі маються це розуміти.

Виконуючи ці 5 простих правил, ви здивуєтесь, як швидко почне з’являтися вільний час. Головне його наповнити чимось таким, що дозволить вам розвиватися та ставати все більш продуктивними.

Поділитись в соцмережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Напишіть відгук

TOP